fbpx

 • Polonya’da Sosyal Bilimler Alanında Hesaplı ve Kaliteli Eğitim İçin Tercih “Varşova Üniversitesi”

  • 3 Nisan 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi psikoloji sosyal bilimler Varşova Üniversitesi yurtdışı eğitim yurtdışında üniversite eğitimi

  Polonya’da Sosyal Bilimler Alanında Hesaplı ve Kaliteli Eğitim İçin Tercih “Varşova Üniversitesi”

  Polonya’nın en büyük öncü üniversitelerinden olan Varşova Üniversitesi’nde 1816 yılında yükseköğretim faaliyetlerine başlamıştır. 18 fakültesi, 60.000 öğrencisi bulunan üniversite, 6000’e yakın personeli ile eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Varşova Üniversitesi’nde psikoloji, sosyal bilimler, yönetim ve matematik, bilgisayar bilimi ve mekaniği bölümlerinde eğitimler bulunmaktadır.

  Varşova Üniversitesi, Avrupa’nın en iyi üniversiteleri sıralamasında ilk 100’de, dünyada ise ilk 500’de yer almaktadır.

  Sosyal bilimler alanında ülkenin en iyi üniversitesi konumunda olan Varşova Üniversitesi’nde birçok tanınmış siyasetçi de eğitim görmüştür. ( Cumhurbaşkanı Bronislaw Komorowski, Başbakan Tedausz Mazowiecki ) Yine Üniversite’nin yetiştirdiği tanınmış fizikçi Jozef Rotblat’a, Nobel Barış Ödülü 1995 yılında verilmiştir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya – Varşova Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Polonya Varşova Üniversitesi’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya – Varşova Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite/varsova-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Polonya – Varşova Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

No comments found

LEAVE COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WhatsApp chat