fbpx

 • Budapeşte’de Mimarlık ve Mühendislik Eğitimlerinde Doğru Adres “Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi”

  • 3 Nisan 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi BUTE macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi mimarlık mimarlık eğitimi mühendislik mühendislik eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında eğitim yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Budapeşte’de Mimarlık ve Mühendislik Eğitimlerinde Doğru Adres “Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi”

  Macaristan’ın en köklü yükseköğretim kurumlarından birisi konumundaki Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi ( BUTE ) 1782’de eğitim faaliyetlerine başlamıştır. Üniversite, 8 fakülte, 1100 öğretim üyesi ve 24.000 öğrencisi ile eğitim vermektedir.

  Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi ( BUTE )’de Makine Fakültesi, Biyomekanik, Araştırma Merkezi ve AUDI Hungaria Kooperatif Araştırma Merkeziyle işbirliği çalışmaları yapmaktadır.

  Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi’nde elde edilen beceri ve alınan dereceler, kişiye iş piyasasına yönelik önemli bir değer sağlamaktadır. BUTE yurtdışında üniversite eğitimi için kaçırılmayacak bir tercih ve fırsattır.

  Yaşam maliyeti açısından ise Macaristan Budapeşte, en ekonomik sayılacak bir Avrupa ülkesi şehridir. Ortalama aylık konaklama bedeli, seçeceğiniz konaklama türüne bağlı olarak 200 ile 350 Euro aralığında olup, aylık gıda ve ulaşım bedeli için ise ortalama 300 Euro’dur.

  YÖK’ün onay verdiği dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında olan Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi’ne YGS ve LYS sınavlarına gerek olmadan, doğrudan lise diploması ile başvuru gerçekleştirilmektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi bir geleceğe sahip olmak için Macaristan’da Obuda Üniversitesi sizleri bekliyor olacaktır…”

  Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/budapeste-teknoloji-ve-ekonomi-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat