fbpx

 • Polonya’nın Önde Gelen Kurumu Lazarski Üniversitesi’nde Uygun Fiyata İşletme ve Ekonomi Eğitimi!

  • 1 Nisan 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Lazarski Üniversitesi polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışında üniversite eğitimi

  Polonya’nın Önde Gelen Kurumu Lazarski Üniversitesi’nde Uygun Fiyata İşletme ve Ekonomi Eğitimi!

  1993’de Polonya – Varşova’da kurulmuş olan Lazarski Üniversitesi, şehrin en kaliteli özel üniversitesi konumundadır. Ana uzmanlık alanı, işletme ve ekonomidir. Eğitim kalitesi ile Polonya’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği eğitim kurumlarının en başında gelmektedir. Lazarski Üniversitesi’nde 30 farklı ülkeden yaklaşık 7000 öğrenci öğrenim görmektedir.

  Eğitim dili İngilizce olan Lazarski Üniversitesi, Amerika ve Avrupa’daki birçok akademik kurum ile çalışmalar yürütülmektedir. ( University of Kentucy, University of Wisconsin, Georgetown University, Coventry University… ). Dileyen öğrencilere çift diploma olanağı da sağlanmaktadır.

  Lazarski Üniversitesi, öğrencilere konaklama için yurt veya kiralık ev seçeneği imkanı da vermektedir. Aylık gıda, ulaşım, sosyal giderler ve kira giderleri toplamı ortalama 400 – 500 Euro aralığındadır. Başkent Varşova, Avrupa’da öğrenciler için oldukça hesaplı ve ekonomik bir şehirdir.

  Lazarski Üniversitesi’ne başvuru için sadece lise diploması gerekmektedir. YÖK üniversiteye denklik vermiştir. Denklik için ise, tercih edilen bölüm ile ilgili LYS sınavından minimum puanın alınmış olması gerekmektedir. Bu da birçok bölümde neredeyse barajı geçmiş olmak anlamına gelmektedir. Ayrıca İngilizce bilmeyen öğrencilere yönelik hazırlık programları da mevcuttur.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya – Lazarski Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi bir gelecek için Polonya Varşova Lazarski Üniversitesi’nde eğitim hayatı sizleri bekliyor olacaktır…”

  Polonya – Lazarski Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite/lazarski-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Polonya – Lazarski Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat