fbpx

 • Sosyal Bilimler Alanında Polonya’da Uygun Fiyata Üniversite Eğitimindeki Tercih “Varşova Üniversitesi”

  • 28 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi psikoloji sosyal bilimler Varşova Üniversitesi yurtdışı eğitim yurtdışında üniversite eğitimi

  Sosyal Bilimler Alanında Polonya’da Uygun Fiyata Üniversite Eğitimindeki Tercih “Varşova Üniversitesi”

  Polonya’nın en büyük üniversitelerinden biri olan Varşova Üniversitesi, 1816’da eğitim faaliyetlerine başlamıştır. 18 fakültesi, 60.000 öğrencisi bulunan üniversite, 6000’e kadar personeli ile hizmet vermektedir. Varşova Üniversitesi, psikoloji, sosyal bilimler, yönetim ve matematik, bilgisayar bilimi ve mekaniği alanlarında eğitim vermektedir.

  Varşova Üniversitesi, Avrupa’da en iyi üniversiteler sıralamasında ilk 100’de, dünyada ise ilk 500’de yer almaktadır.

  Sosyal bilimler’de ülkenin en iyi üniversitesi olan Varşova Üniversitesi, bünyesinde birçok tanınmış siyasetçiyi de yetiştirmiştir. ( Cumhurbaşkanı Bronislaw Komorowski, Başbakan Tedausz Mazowiecki ) Yine Üniversite’nin yetiştirdiği tanınmış fizikçi Jozef Rotblat’a, Nobel Barış Ödülü 1995 yılında verilmiştir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya – Varşova Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Polonya – Varşova Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite/varsova-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Polonya – Varşova Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat