fbpx

 • Polonya Lazarski Üniversitesi’nde Avrupa (AB) Standartlarında Hesaplı İşletme ve Ekonomi Eğitimi!

  • 27 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Lazarski Üniversitesi polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışında üniversite eğitimi

  Polonya Lazarski Üniversitesi’nde Avrupa (AB) Standartlarında Hesaplı İşletme ve Ekonomi Eğitimi!

  Lazarski Üniversitesi, 1993 yılından günümüze Varşova’da eğitim ve öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Şehrin en kaliteli özel üniversitesi olan üniversitenin, uzmanlık alanları işletme ve ekonomidir. Eğitim kalitesiyle Polonya’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin ilk tercihi olan Lazarski Üniversitesi’nde, 30 farklı ülkeden yaklaşık 7000 öğrenci öğrenimini sürdürmektedir. Lazarski Üniversitesi’nde eğitim dili İngilizce’dir. Ayrıca üniversite Amerika ve Avrupa’daki birçok akademik kurum ile işbirliği içerisinde çalışmalarını yürütmektedir.

  Polonya’nın başkenti Varşova’da yer alan Lazarski Üniversitesi kampüsü; şehir merkezine yakın ve ulaşım problemi olmayan, öğrencilerin tüm sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitededir. Lazarski Üniversitesi’ne başvuru için sadece lise diploması yeterlidir. Üniversiteye YÖK tarafından denklik verilmiştir. Denklik için ise, tercih edeceğiniz bölüm ile ilgili LYS sınavında minimum puan almış olmak yeterlidir. İngilizce bilmeyen öğrencilere yönelik ise Lazarski Üniversitesi’nde hazırlık programlarında eğitim verilmektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya – Lazarski Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi bir gelecek için Polonya’da Lazarski Üniversitesi sizleri bekliyor olacaktır…”

  Polonya – Lazarski Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite/lazarski-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Polonya – Lazarski Üniversitesi Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat