fbpx

 • Macaristan Budapeşte’de İletişim, Medya ve Tasarım Alanında Uygun Fiyata Eğitim Fırsatı!

  • 27 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ) budapeştede yurtdışı üniversite eğitimi eğitim ekonomi iletişim ve medya işletme macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda yurtdışı eğitimi MET metropolitan uygulamalı bilimler Üniversitesi ( met ) pazarlama tasarım turizm ve otelcilik yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Macaristan Budapeşte’de İletişim, Medya ve Tasarım Alanında Uygun Fiyata Eğitim Fırsatı!

  Macaristan Budapeşte, her yıl 20 milyon turistin ziyaret ettiği dünyanın en güzel şehirlerinden birisi konumundadır. Çok sayıda müzesi, geniş meydanları ve yemyeşil parkları da onu ün yapmış bir şehir haline getirmiştir.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ); iletişim ve medya, işletme, ekonomi, pazarlama, turizm ve otelcilik ve tasarım dallarında eğitim veren Macaristan’da ön plana çıkmış özel bir üniversitedir. Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nin ( MET ) donanımlı teknolojileri ile modern tesislere sahip, şehir merkezine kolaylıkla ulaşılabilecek ulaşım bağlantıları ile de geniş bir kampüsü vardır. Öğrencilerin yetenekleri doğrultusunda onlara mesleki bilgi verilmektedir.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’ne ( MET ) kayıt için herhangi bir giriş sınavı bulunmamaktadır. Başvuru için sadece lise diploması yeterli olmaktadır. Üniversiteye YÖK tarafından denklik sağlanmıştır. Denklik için ise tercih edeceğiniz bölüm ile ilgili LYS sınavında minimum puanı almış olmak gerekmektedir. Bu da birçok bölüm için ise neredeyse barajı geçmiş olmak demektir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ) tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

  ” İyi bir gelecek için Macaristan Budapeşte’de Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ) sizleri bekliyor olacaktır…”

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ) Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/budapeste-metropolitan-uygulamali-bilimler-universitesi-met/ adresini ziyaret edebilir,

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ) Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat