fbpx

 • Macaristan’ın Önde Gelen İşletme Üniversitesi IBS’te Uygun Fiyata Kaliteli Eğitim!

  • 25 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte hazırlık IBS International Business School işletme eğitimi macaristanda eğitim macaristanda işletme macaristanda işletme eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi pazarlama eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan’ın Önde Gelen İşletme Üniversitesi IBS’te Uygun Fiyata Kaliteli Eğitim!

  1991 yılında Macarista’nın başkenti Budapeşte’de kurulan IBS International Business School, orta ve doğu Avrupa’nın ilk özel işletme üniversitesidir. İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden biri olarak gösterilen Buckingham Üniversitesi ile birlikte eğitime yönelik ortak çalışmalar yapılmaktadır.

  IBS International Business School’un kendi yurt olanakları da vardır. Aylık ücreti ise ortalama 300
  Euro’dur. Eğitim dili ingilizce olan IBS International Business School, diğer ülkelerle kıyaslama yapıldığında, Macaristan’da üniversite eğitimi maliyet açısından oldukça hesaplı ve eğitim kalitesi de AB standartlarında olup oldukça yüksektir.

  IBS International Business School’a lise diploması ile başvuru yapılmaktadır. İngilizce bilmeyen öğrenciler için hazırlık programları vardır. Lisans programları 3 yıl sürmektedir ve YÖK tarafından tanınmaktadır, denklik için LYS barajının aşılmış olması yeterlidir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin IBS International Business School tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  “ İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Macaristan IBS International Business School’da Eğitim Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Macaristan – IBS International Business School Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/ibs-international-business-school/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan – IBS International Business School Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat