fbpx

 • Macaristan’ın En Köklü Kurumu Obuda Üniversitesi’nin Teknik Bölümlerinde Uygun Fiyata Eğitim!

  • 25 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • eğitim Macaristan-Budapeşte macaristanda eğitim macaristanda mühendislik eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi mühendislik mühendislik eğirimi mühendislik eğitimi Obuda Üniversitesi teknik eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Macaristan’ın En Köklü Kurumu Obuda Üniversitesi’nde Teknik Bölümlerde Uygun Fiyata Eğitim!

  Eğitim kalitesinde oldukça yüksek standartlarda olan Macaristan, başta Obuda Üniversitesi olmak üzere tüm Avrupa’daki öğrencilerin tercih ettiği ülkelerden birisi konumundadır. Eğitim kalitesi çok yüksek olan Macaristan’da günümüze kadar 13 bilim adamı, edebiyatçı ve sanatçı Nobel ödülüne layık görülmüştür.

  Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de bulunan Obuda Üniversitesi, 2010’da Donat Banki Technical College, Kalman Kando Technical College ve Technical College of Light Industry’nin
  birleşmesi ile kurulmuştur. Bünyesinde barındırdığı ve Budapeşte Teknik Üniversitesi’nin selefi
  olarak bilinen eski teknik kolejlerle birlikte geçmişi 300 yıl öncesine kadar dayanmaktadır.

  Obuda Üniversitesi’nde İngilizce olarak Elektrik, Bilişim IT, Endüstriyel Tasarım, Mekatronik mühendislik lisans bölümlerinin yanı sıra yüksek lisans eğitimleri de bulunmaktadır.

  Lisans bölümleri için son başvuru tarihi mayıs ayının sonudur. Hazırlık okumak isteyen öğrenciler için ise genel ingilizce hazırlık eğitimi ve mühendislik hazırlık eğitimi vardır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Obuda Üniversitesi’nde Eğitim tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Macaristan’da Üniversite Eğitimi Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Macaristan-Budapeşte Obuda ÜniversiteDetaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/obuda-universitesi-budapeste/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan-Budapeşte Obuda Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat