fbpx

 • Macaristan’ın Mühendislik ve Tıp Alanında Önde Gelen Üniversitesi Peç ( Pecs )’te Uygun Fiyata Eğitim Alma Fırsatı!

  • 22 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • diş hekimliği macaristanda eğitim macaristanda mühendislik eğitimi macaristanda tıp eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi mühendislik mühendislik eğitimi Peç ( Pecs ) Üniversitesi tıp tıp eğitimi yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Macaristan’ın Mühendislik ve Tıp Alanında Önde Gelen Üniversitesi Peç ( Pecs )’te Uygun Fiyata Eğitim Alma Fırsatı!

  1367 yılından günümüze kadar eğitim faaliyetlerini sürdüren Macaristan – Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nin 10 fakülte, 2000 öğretim ve araştırma görevlisi personeli bulunmaktadır. Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde tıp fakültesi başta olmak üzere, mühendislik, işletme, sosyal bilimler alanında eğitimler mevcuttur.

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere yönelik ingilizce hazırlık, lisans ve master programlarıyla eğitim vermektedir.

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi, Macaristan’nın önde gelen araştırma üniversitelerinden birisidir. Avrupa, Asya ve Amerika’da birçok üniversite ile ortak çalışmalar yürütmektedir. Aynı zamanda Avrupa’nın en büyük öğrenci organizasyonları Peç’te yer almaktadır. Üniversite bünyesinde staj imkanları da bulunmaktadır.

  YÖK’ün onay verdiği dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında bulunan Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde, YGS ve LYS sınavlarına girmeye gerek kalmadan, doğrudan lise diploması ile başvuru yapılmaktadır.

  Macaristan Budapeşte’de aylık yurt masrafı ortalaması 100 Euro’dur. Üniversite birçok açıdan ekonomik bir öğrenci şehri olduğundan aylık öğrenci maliyeti ( gıda, ulaşım v.s. ) ise 150-200 Euro aralığındadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da Peç ( Pecs ) Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Macaristan Peç ( Pecs ) Üniversitesi Eğitim İçin Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/pec-pecs-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat