• Budapeşte’te de Mimarlık ve Mühendislik Alanında Uygun Fiyata Doğru Eğitimde Tercih ” Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi ”

  • 22 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi BUTE macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi mimarlık mimarlık eğitimi mühendislik mühendislik eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında eğitim yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Budapeşte’te de Mimarlık ve Mühendislik Alanında Uygun Fiyata Doğru Eğitimde Tercih ” Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi ”

  Macaristan’da en köklü yükseköğretim kurumlarından birisi konumundaki Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi ( BUTE ) 1782’de eğitim faaliyetlerine başlamıştır. Üniversite, 8 fakülte, 1100 öğretim üyesi ve 24.000 öğrencisi ile eğitim vermektedir.

  Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi ( BUTE )’de Makine Fakültesi, Biyomekanik, Araştırma
  Merkezi ve AUDI Hungaria Kooperatif Araştırma Merkeziyle işbirliği çalışmaları yürütmektedir.

  Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi’nde elde edilen beceri ve alınan derecelerle kişiye iş piyasasına yönelik önemli bir değer katmaktadır. BUTE yurtdışında üniversite eğitimi için mükemmel bir tercih ve fırsattır.

  Yaşam maliyeti olarak ise Macaristan Budapeşte, en ekonomik sayılacak bir Avrupa ülkesi şehri konumunda yer almaktadır. Ortalama aylık konaklama bedeli, seçeceğiniz konaklama türüne bağlı olarak 200 ile 350 Euro aralığında olup, aylık gıda ve ulaşım bedeli için ise ortalama 300 Euro’dur.

  YÖK tarafından onay verilen dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında yer alan Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi’ne YGS ve LYS sınavlarına gerek olmadan, doğrudan lise diploması ile başvuru gerçekleştirilmektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi bir geleceğe sahip olmak için Macaristan’da Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi sizleri bekliyor olacaktır…”

  Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/budapeste-teknoloji-ve-ekonomi-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat