fbpx

 • Macaristan’ın En Popüler Özel İşletme Üniversitesi Olan IBS’te Uygun Fiyata Eğitim!

  • 20 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte finans eğitimi hazırlık IBS International Business School işletme eğitimi macaristanda eğitim macaristanda işletme macaristanda işletme eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi pazarlama eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan’ın En Popüler Özel İşletme Üniversitesi Olan IBS’te Uygun Fiyata Eğitim!

  1991 yılında Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de eğitim faaliyetlerine başlayan IBS International Business School, orta ve doğu Avrupa’nın önde gelen ilk özel işletme üniversitesidir. İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden biri olarak gösterilen Buckingham Üniversitesi ile beraber eğitime yönelik çalışmalar gerçekleştirmektedir.

  IBS International Business School’un kendi yurt olanakları mevcuttur ve aylık ücreti ise ortalama 300 Euro’dur. Eğitim dili ingilizce olan diğer ülkeler ile kıyaslama yapıldığında Macaristan IBS International Business School’da üniversite eğitimi maliyetleri oldukça hesaplı ve eğitim kalitesi ise oldukça yüksek standartlara sahiptir.

  IBS International Business School’a lise diploması ile başvuru yapmak yeterlidir. İngilizce bilmeyen öğrencilere yönelik hazırlık programları bulunan üniversitede lisans programlarının süresi 3 yıldır ve YÖK tarafından tanınmaktadır, denklik için ise LYS barajını geçmiş olmak gerekmektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin IBS International Business School tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Macaristan’da IBS International Business School Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Macaristan – IBS International Business School Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/ibs-international-business-school/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan – IBS International Business School Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat