fbpx

 • Macaristan’da Tıp, Mühendislik ve İşletme Eğitimlerinde Doğru Tercih “Peç ( Pecs ) Üniversitesi”

  • 19 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • diş hekimliği eğitim işletme macaristanda eğitim macaristanda mühendislik eğitimi macaristanda tıp eğitimi macaristanda üniversite macaristanda yurtdışı eğitimi mühendislik mühendislik eğitimi Peç ( Pecs ) Üniversitesi tıp tıp eğitimi yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Macaristan’da Tıp, Mühendislik ve İşletme Eğitimlerinde Doğru Tercih “ Peç ( Pecs ) Üniversitesi ”

  1367’de eğitim faaliyetlerine başlamış olan Macaristan – Peç ( Pecs ) Üniversitesi, 10 fakülte, 2000 öğretim ve araştırma görevlisi personeli ile eğitim ve lisans programları ile eğitim vermektedir. Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde tıp fakültesi başta olmak üzere, mühendislik, işletme, sosyal bilimler dallarında eğitim olanakları bulunmaktadır.

  Birçok fakültesi bulunan Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere
  yönelik ingilizce hazırlık, lisans ve master programları vardır.

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi, Macaristan’ın önde gelen araştırma üniversitelerinden birisi konumundadır. Avrupa, Asya ve Amerika’da birçok üniversiteyle ortak çalışmalar yürütülmektedir. Aynı zamanda Avrupa’nın en büyük öğrenci organizasyonları Peç’tedir. Üniversite bünyesinde staj olanakları da bulunmaktadır.

  YÖK tarafından onay verilen dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında yer alan Peç ( Pecs ) Üniversitesi’ne YGS ve LYS sınavlarına girmeden, sadece lise diploması ile başvurmak yeterlidir.

  Macaristan Budapeşte’nin aylık yurt masrafı ortalaması 100 Euro’dur. Üniversite oldukça ekonomik bir öğrenci şehri olduğundan aylık öğrenci maliyetleri ( gıda, ulaşım v.s. ) ise 150-200 Euro aralığındadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da Peç ( Pecs ) Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde Eğitim Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/pec-pecs-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat