• Macaristan’ın Avrupa Standartları’nda İşletme, Ekonomi Eğitimindeki Öncü İsmi “Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi”

  • 18 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi BUTE hazırlık işletme ve ekonomi eğitimi macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında eğitim yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan’ın Avrupa Standartları’nda İşletme, Ekonomi Eğitimindeki Öncü İsmi “Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi”

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de yer almaktadır. Budapeşte Macaristan’ın politik, kültürel, ticari, endüstri ve ihracat açısından dünyada en önemli merkezlerindendir. Her yıl 20 milyon turistin geldiği Budapeşte dünyanın en güzel şehirlerinden birisidir. Ayrıca çok sayıda müzesi, geniş meydanları, yemyeşil parkları onu ünlü bir şehir yapmıştır.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi; iletişim ve medya, işletme, ekonomi, pazarlama, turizm otelcilik ve tasarım bölümlerinde yüksek öğrenim eğitimi veren Macaristan’ın önde gelen özel üniversitesidir. Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nin donanımlı teknolojileri ile modern tesislere sahip olan şehir merkezine kolaylıkla ulaşılabilecek ulaşım bağlantıları ile de geniş bir kampüsü vardır. Yurtdışında üniversite eğitimi almak isteyen birçok yabancı öğrencinin başvurduğu üniversitede, ortalama 7000 öğrenci eğitimini sürdürmektedir.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’ne eğitim başvuruları için herhangi bir giriş sınavı bulunmamaktadır. Başvuru için sadece lise diploması yeterlidir. YÖK tarafından üniversiteye denklik verilmiştir. Denklik için ise tercih edeceğiniz bölüm ile ilgili LYS sınavında minimum puan almış olmak gerekmektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  “ İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Macaristan Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Eğitim İçin Sizi Bekliyor Olacaktır…”

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/2017/02/16/budapeste-teknoloji-ve-ekonomi-universitesinde-mimarlik-ve-muhendislik-egitimleri-firsati/ adresini ziyaret edebilir,

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat