fbpx

 • Macaristan Budapeşte’de Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi’nde Mimarlık ve Mühendislik Alanında Uygun Fiyata Kaliteli Eğitim…

  • 18 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi BUTE hazırlık macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi mimarlık mimarlık eğitimi mühendislik mühendislik eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında eğitim yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan Budapeşte’de Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi’nde Mimarlık ve Mühendislik Alanında Uygun Fiyata Kaliteli Eğitim…

  Macaristan’da en köklü yükseköğretim kurumlarından birisi olan Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi ( BUTE ) 1782’de kurulmuş olup; 8 fakülte, 1100 öğretim üyesi ve 24.000 öğrencisi ile eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir.

  Üniversite bünyesinde bulunan Makine Fakültesi, Biyomekanik işbirliğiyle Araştırma Merkezi veAUDI Hungaria Kooperatif Araştırma Merkezi  ile işbirliği gerçekleştirmektedir. Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi’nde elde edilen beceri ve alınan dereceler, kişiye iş piyasasında önemli bir değer katmaktadır. BUTE yurtdışında üniversite eğitimine yönelik mükemmel bir fırsattır.

  Yaşam maliyeti olarak ise Macaristan Budapeşte, en ekonomik sayılan bir Avrupa ülkesi şehridir. Ortalama aylık konaklama bedeli, seçilen konaklama türüne bağlı olarak 200 ile 350 Euro aralığında değişmekte olup aylık gıda ve ulaşım bedeli harcaması ise ortalaması 300 Euro’dur.

  YÖK’ün onay verdiği dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında yer alan Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi’ne YGS ve LYS sınavlarına girmeden, doğrudan lise diploması ile başvurulmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Macaristan’da Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi Eğitim İçin Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/budapeste-teknoloji-ve-ekonomi-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat