fbpx

 • Macaristan’ın En İyi Özel İngilizce İşletme Eğitimi Veren Üniversitesi IBS’te Uygun Fiyata Eğitim!

  • 17 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte finans eğitimi hazırlık IBS International Business School işletme eğitimi macaristanda eğitim macaristanda işletme macaristanda işletme eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi pazarlama eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan’ın En İyi Özel İngilizce İşletme Eğitimi Veren Üniversitesi IBS’te Uygun Fiyata Eğitim!

  1991’de Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de eğitim faaliyetlerine başlamış olan IBS International Business School, orta ve doğu Avrupa’nın önde gelen ilk özel işletme üniversitesi olma özelliğine sahiptir. İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden biri olarak gösterilen Buckingham Üniversitesi ile beraber eğitime yönelik çalışmalar yapmaktadır.

  IBS International Business School’un kendi yurt olanakları vardır ve aylık ücreti ise ortalama 300 Euro civarındadır. Eğitim dili ingilizce olan diğer ülkeler ile kıyaslandığında Macaristan IBS International Business School’da üniversite eğitimi maliyeti oldukça hesaplı ve eğitim kalitesi ise oldukça yüksek standartlardadır.

  IBS International Business School’a lise diploması ile başvuru yapılmaktadır. İngilizce bilmeyen öğrencilere yönelik ise hazırlık programları mevcuttur. Lisans programlarının süresi 3 yıldır ve YÖK tarafından tanınmaktadır, denklik için ise LYS barajını geçmiş olmak yeterlidir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin IBS International Business School tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi bir Gelecek İçin Macaristan’da IBS International Business School Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Macaristan – IBS International Business School Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/ibs-international-business-school/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan – IBS International Business School Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat