fbpx

 • Sizde Macaristan’da Yüksek Lisans Eğitimi İle Kaliteli Eğitimi Uygun Fiyata Alın!

  • 14 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • başvuru tarihleri başvuru ve kabul şartları macaristan macaristan üniversite bölümleri macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yükseklisans macaristanda yükseklisans eğitimi üniversite ücretleri

  Sizde Macaristan’da Yüksek Lisans Eğitimi İle Kaliteli Eğitimi Uygun Fiyata Alın!

  Macaristan’da yüksek lisans eğitimi ile sınavsız olarak istediğiniz bölümü İngilizce olarak okuma şansını yakalayarak mezun olduktan sonra ise Avrupa’da çalışıp yaşama fırsatı ve Türkiye’deki özel üniversitelerden çok daha az bir bütçe ile Avrupa’da eğitim alma fırsatı sizlerin olsun…

  Macaristan’da Yüksek Lisans Eğitimi Başvuru Şartları

  Macaristan’da yüksek lisans eğitimi için programlara başvuru yapabilmeniz için lisans diplomanız ve ingilizce yeterlilik belgeniz gereklidir. ALES  sınav sonucu ise gerekmemektedir.

  Macaristan’da Yüksek Lisans Eğitim Maliyeti

  Macaristan Yüksek Lisans Ücretleri

  Macaristan üniversitelerinde yüksek lisans eğitimi yıllık ücretleri Türkiye’deki vakıf üniversitelerine oranla çok daha hesaplıdır. Macaristan’da okul ücretleri mühendislik, işletme ve sosyal bilimler gibi bölümlerde 3500 Euro ile 7500 Euro aralığında değişmektedir.

  Macaristan’da Konaklama Ücretleri

  Macaristan’da yüksek lisans eğitimi alan öğrenciler için çok uygun ve ekonomik yurt seçenekleri mevcuttur. 3-4 kişilik öğrenci yurt odalarında konaklamanın aylık maliyetleri ise 80-110 Euro civarındadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da yüksek lisans eğitimi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Macaristan’da Yüksek Lisans Eğitimi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-yuksek-lisans/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan’da Yüksek Lisans Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat