• Polonya Lazarski Üniversitesi’nde Uygun Fiyat’a İşletme ve Ekonomi Eğitimi Alma Fırsatı!

  • 14 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Lazarski Üniversitesi polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışında üniversite eğitimi

  Polonya Lazarski Üniversitesi’nde UygunFiyat’a İşletme ve Ekonomi Eğitimi Alma Fırsatı!

  1993’de Polonya / Varşova’da kurulmuş olan Lazarski Üniversitesi, şehrin en kaliteli özel üniversitelerinden birisi konumundadır. Uzmanlık alanı işletme ve ekonomidir. Eğitim kalitesi ile Polonya’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği eğitim kurumlarının en başında gelmektedir. Lazarski Üniversitesi’nde 30 farklı ülkeden yaklaşık 7000 öğrenci öğrenimini sürdürmektedir.

  Eğitim dili İngilizce olan Lazarski Üniversitesi, Amerika ve Avrupa’daki birçok akademik kurum ile işbirliğini sürdürmektedir. ( University of Kentucy, University of Wisconsin, Georgetown University, Coventry University… ) Dileyen öğrencilere yönelik çift diploma olanağı da vardır.

  Lazarski Üniversitesi’nde öğrencilere yönelik konaklamaya yönelik yurt veya kiralık ev seçenekleri mevcuttur. Aylık gıda, ulaşım, sosyal giderler ve kira giderleri toplamı ortalaması 400 – 500 Euro aralığındadır. Başkent Varşova, Avrupa’da öğrenciler için oldukça hesaplı ve ekonomiktir.

  Lazarski Üniversitesi’nde eğitim için sadece lise diploması yeterli olmaktadır. YÖK üniversiteye denklik vermiştir. Denklik için ise, tercih edilen bölüm ile ilgili LYS sınavından minimum puan almış olmak yeterlidir. Bu da birçok bölüm için neredeyse barajı geçmiş olmak anlamına gelmektedir. Lazarski Üniversitesi’nde ingilizce bilmeyen öğrencilere yönelik hazırlık programları yer almaktadır. ( Ekim ve Şubat aylarında başlar. )

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya – Lazarski Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Polonya Varşova Lazarski Üniversitesi’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya – Lazarski Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite/lazarski-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Polonya – Lazarski Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat