fbpx

 • Macaristan’ın En İyi İngilizce İşletme Üniversitesi Olan IBS’te Uygun Fiyata Eğitim…

  • 14 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte finans eğitimi hazırlık IBS International Business School işletme eğitimi macaristanda eğitim macaristanda işletme macaristanda işletme eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi pazarlama eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan’ın En İyi İngilizce İşletme Üniversitesi Olan IBS’te Uygun Fiyata Eğitim…

  1991’de Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de kurulan IBS International Business School, orta ve doğu Avrupa’nın ilk özel işletme üniversitesidir. İngiltere’nin en iyi önde gelen üniversitelerinden biri olarak gösterilen Buckingham Üniversitesi ile birlikte eğitime yönelik ortak çalışmalar yürütülmektedir.

  IBS International Business School’un kendi yurt olanakları mevcuttur. Aylık ücreti ise ortalama 300
  Euro’dur. Eğitim dili ingilizce olan IBS International Business School, diğer ülkelerle kıyaslandığında üniversite eğitimi maliyeti açısından oldukça hesaplı ve eğitim kalitesi de oldukça yüksektir.

  IBS International Business School’a lise diploması ile başvuru yapmak yeterlidir. İngilizce bilmeyen öğrenciler için hazırlık programları mevcuttur. Lisans programlarının süresi 3 yıldır ve YÖK tarafından tanınmaktadır, denklik için ise LYS barajını aşmış olmak gerekmektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin IBS International Business School tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  “ İyi Bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Macaristan IBS International Business School’da Eğitim Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Macaristan – IBS International Business School Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/ibs-international-business-school/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan – IBS International Business School Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat