fbpx

 • Macaristan’da Uygun Fiyatlı Mühendislik ve Tıp Eğitimi’nin Önde Gelen Üniversitesi “Peç ( Pecs )”

  • 13 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • diş hekimliği macaristanda eğitim macaristanda mühendislik eğitimi macaristanda tıp eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi mühendislik mühendislik eğitimi Peç ( Pecs ) Üniversitesi tıp tıp eğitimi yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Macaristan’da Uygun Fiyata Mühendislik ve Tıp Eğitimi’nin Önde Gelen Üniversitesi “Peç ( Pecs )”

  1367’den günümüze eğitim faaliyetlerine devam eden Macaristan – Peç ( Pecs ) Üniversitesi, 10 fakülte, 2000 öğretim ve araştırma görevlisi personeliyle eğitim vermektedir. Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde tıp fakültesi başta olmak üzere, mühendislik, işletme, sosyal bilimler alanında eğitim seçenekleri bulunmaktadır.

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere yönelik ingilizce hazırlık, lisans ve master programlarıyla eğitim veren bir yüksek öğrenim kurumudur.

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi, Macaristan’nın önde gelen araştırma üniversitelerinden birisi konumundadır. Avrupa, Asya ve Amerika’da birçok üniversite ile ortak çalışmalar sürdürülmektedir. Aynı zamanda Avrupa’nın en büyük öğrenci organizasyonları Peç’te bulunmaktadır. Ayrıca üniversite bünyesinde staj imkanları da mevcuttur.

  YÖK tarafından onay verilen dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında yer alan Peç ( Pecs ) Üniversitesi’ne, YGS ve LYS sınavlarına girmeye gerek kalmadan, doğrudan lise diploması ile başvuru yapmak yeterlidir.

  Macaristan Budapeşte’de aylık yurt masrafı ortalaması 100 Euro’dur. Üniversite birçok açıdan ekonomik bir öğrenci şehri olduğundan aylık öğrenci maliyeti ( gıda, ulaşım v.s. ) ise 150-200 Euro aralığında değişmektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da Peç ( Pecs ) Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Macaristan Peç ( Pecs ) Üniversitesi Eğitim İçin Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/pec-pecs-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat