fbpx

 • Polonya’da Sosyal Bilimler Alanında Uygun Fiyata Kaliteli Eğitim İçin Tercih “Varşova Üniversitesi”

  • 12 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi psikoloji sosyal bilimler Varşova Üniversitesi yurtdışı eğitim yurtdışında üniversite eğitimi

  Polonya’da Sosyal Bilimler Alanında Uygun Fiyata Kaliteli Eğitim İçin Tercih “Varşova Üniversitesi”

  Polonya’nın en büyük öncü üniversitelerinden biri olan Varşova Üniversitesi’nde 1816’da yükseköğretim faaliyetleri başlamıştır. 18 fakültesi, 60.000 öğrencisi bulunan üniversite, 6000’e yakın personeli ile eğitim hizmeti sunmaktadır. Varşova Üniversitesi, psikoloji, sosyal bilimler, yönetim ve matematik, bilgisayar bilimi ve mekaniği bölümlerinde eğitim vermektedir.

  Varşova Üniversitesi, Avrupa’nın en iyi üniversiteleri sıralamasında ilk 100’de, dünyada ise ilk 500’de bulunmaktadır.

  Sosyal bilimler alanında ülkenin en iyi üniversitesi olan Varşova Üniversitesi’nde birçok tanınmış siyasetçi de yetişmiştir. ( Cumhurbaşkanı Bronislaw Komorowski, Başbakan Tedausz Mazowiecki ) Yine Üniversite’nin yetiştirdiği tanınmış fizikçi Jozef Rotblat’a, Nobel Barış Ödülünü 1995’de almıştır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya – Varşova Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Polonya Varşova Üniversitesi’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya – Varşova Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite/varsova-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Polonya – Varşova Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat