fbpx

 • Macaristan’ın En Köklü Üniversitesi Olan Obuda’da Hesaplı ve Kaliteli Mühendislik Eğitimi!

  • 12 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • eğitim Macaristan-Budapeşte macaristanda eğitim macaristanda mühendislik eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi mühendislik mühendislik eğirimi mühendislik eğitimi Obuda Üniversitesi teknik eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Macaristan’ın En Köklü Üniversitesi Olan Obuda’da Hesaplı ve Kaliteli Mühendislik Eğitimi!

  Eğitim kalitesi oldukça yüksek olan Macaristan, başta Obuda Üniversitesi olmak üzere tüm Avrupa’dan öğrencilerin tercih ettiği ülkelerin en başında gelmektedir. Macaristan’da günümüze kadar 13 bilim adamı, edebiyatçı ve sanatçı Nobel ödülüne layık görülmüştür.

  Macaristan’ın Başkenti Budapeşte’de bulunan Obuda Üniversitesi, 2010 yılında Donat Banki Technical College, Kalman Kando Technical College ve Technical College of Light Industry’nin
  birleşmesiyle yükseköğretim faaliyetlerine başlamıştır. Bünyesinde bulundurduğu ve Budapeşte Teknik
  Üniversitesi’nin tamamlayıcısı ve devamı olarak bilinen eski teknik kolejlerle birlikte köklerinin 300 yıllık bir geçmişi vardır.

  Obuda Üniversitesi, İngilizce olarak Elektrik, Bilişim IT, Endüstriyel Tasarım, Mekatronik mühendislik lisans bölümleriyle birlikte yüksek lisans eğitimleri de vermektedir.

  Lisans bölümleri için son başvuru tarihi mayıs ayı sonudur. Hazırlık okumak isteyen öğrencilere yönelik genel ingilizce hazırlık eğitimi ve mühendislik hazırlık eğitimi mevcuttur.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Obuda Üniversitesi’nde Eğitim tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Macaristan Budapeşte Obuda Üniversitesi’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Macaristan-Budapeşte Obuda ÜniversiteDetaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/obuda-universitesi-budapeste/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan-Budapeşte Obuda Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat