fbpx

 • Macaristan’da Uygun Fiyata Kaliteli Mimarlık ve Mühendislik Eğitimlerinde Tercih “Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi”

  • 11 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi BUTE hazırlık macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi mimarlık mimarlık eğitimi mühendislik mühendislik eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında eğitim yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan’da Uygun Fiyata Kaliteli Mimarlık ve Mühendislik Eğitimlerinde Tercih ” Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi “

  Macaristan’ın en köklü yükseköğretim kurumlarından biri konumunda olan Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi ( BUTE ) 1782’de kurulmuş olup; 8 fakülte, 1100 öğretim üyesi ve 24.000 öğrencisi ile eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir.

  Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi ( BUTE ) bünyesinde yer alan Makine Fakültesi, Biyomekani Araştırma Merkezi ve AUDI Hungaria Kooperatif Araştırma Merkezi ile işbirliği gerçekleştirmektedir. Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi’nde elde edilen beceri ve alınan dereceler, kişilere iş piyasası için önemli bir değer yaratmaktadır. BUTE yurtdışında üniversite eğitimi için mükemmel tercih ve de fırsattır.

  Yaşam maliyeti olarak ise Macaristan Budapeşte, en ekonomik sayılacak bir Avrupa ülkesi şehridir. Ortalama aylık konaklama bedeli, seçeceğiniz konaklama türüne bağlı olarak 200 ile 350 Euro aralığında değişmektedir. Aylık gıda ve ulaşım bedeli harcaması ise ortalaması 300 Euro civarındadır.

  YÖK tarafından onay verilen dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında yer alan Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi’ne YGS ve LYS sınavlarına girmeden, doğrudan lise diploması ile başvurulmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Macaristan’da Budapeşte’de Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi Eğitim İçin Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/budapeste-teknoloji-ve-ekonomi-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat