fbpx

 • Macaristan Budapeşte’nin İşletme, Ekonomi Bölümlerindeki Öncü Kurumu “Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi”

  • 8 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi BUTE macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında eğitim yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan Budapeşte’nin İşletme, Ekonomi Bölümlerindeki Öncü Kurumu “Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi”

  Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de yer almaktadır. Macaristan politik, kültürel, ticari, endüstri ve ihracat açıdan dünyanın önemli bir merkezidir. Her yıl 20 milyon turistin ziyaret ettiği Budapeşte dünyanın en güzel şehirlerinden biri olarak bilinmektedir. Ayrıca çok sayıda müzesi, geniş meydanları, yemyeşil parkları onu ünlü bir şehir konumuna getirmiştir.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi; iletişim ve medya, işletme, ekonomi,
  pazarlama, turizm otelcilik ve tasarım dalında eğitim veren Macaristan’ın önde gelen özel

  üniversitelerinden biridir. Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nin donanımlı teknolojileri ile modern tesislere sahip, şehir merkezine kolaylıkla ulaşılabilecek ulaşım bağlantıları ile de geniş bir kampüsü vardır. Yurtdışında üniversite eğitimi için birçok yabancı öğrencinin başvurduğu üniversitede, ortalama 7000 öğrenci eğitimini sürdürmektedir.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde eğitim için herhangi bir giriş sınavı yoktur. Başvuru için lise sadece diploması yeterlidir. YÖK tarafından üniversiteye denklik verilmiştir. Denklik için ise tercih edeceğiniz bölüm ile ilgili LYS sınavında minimum puan almış olmanız gerekmektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Macaristan Budapeşte’de Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/2017/02/16/budapeste-teknoloji-ve-ekonomi-universitesinde-mimarlik-ve-muhendislik-egitimleri-firsati/ adresini ziyaret edebilir,

  Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat