fbpx

 • Macaristan’ın En Hesaplı İngilizce İşletme Üniversitesi Olan IBS’te Kaliteli Eğitim!

  • 7 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte hazırlık IBS International Business School işletme eğitimi macaristanda eğitim macaristanda işletme macaristanda işletme eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi pazarlama eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan’ın En Hesaplı İngilizce İşletme Üniversitesi Olan IBS’te Kaliteli Eğitim!

  1991’de Macarista’nın başkenti Budapeşte’de kurulmuş olan IBS International Business School, orta ve doğu Avrupa’nın ilk özel işletme üniversitesidir. İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden biri olarak gösterilen Buckingham Üniversitesi ile birlikte eğitime yönelik ortak çalışmalar yürütülmektedir.

  IBS International Business School’un kendi yurt olanakları da mevcuttur. Aylık ücreti ise ortalama 300
  Euro civarındadır. Eğitim dili ingilizce olan IBS International Business School, diğer ülkelerle kıyaslandığında Macaristan üniversite eğitimi maliyet açısından oldukça hesaplı ve eğitim kalitesi de AB standartlarında olup oldukça yüksektir.

  IBS International Business School’a lise diploması ile başvuru yapmak yeterlidir. İngilizce bilmeyen öğrenciler için hazırlık programları mevcuttur. Lisans programlarının süresi 3 yıldır ve YÖK tarafından tanınmaktadır, denklik için LYS barajını aşmış olmak gerekmektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin IBS International Business School tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  “ İyi Bir Gelecek İçin Macaristan IBS International Business School’da Eğitim Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Macaristan – IBS International Business School Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/ibs-international-business-school/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan – IBS International Business School Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat