fbpx

 • Peç ( Pecs ) Üniversitesi İle Macaristan’da Tıp ve Mühendislik Alanında AB Standartlarında Kaliteli Eğitim Fırsatı!

  • 5 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • diş hekimliği macaristanda eğitim macaristanda mühendislik eğitimi macaristanda tıp eğitimi macaristanda üniversite macaristanda yurtdışı eğitimi mühendislik mühendislik eğitimi Peç ( Pecs ) Üniversitesi tıp tıp eğitimi yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi İle Macaristan’da Tıp ve Mühendislik Alanında AB Standartlarında Kaliteli Eğitim Fırsatı!

  Macaristan – Peç ( Pecs ) Üniversitesi 1367’de eğitim faaliyetlerine başlamış olan, 10 fakülte, 2000 öğretim ve araştırma görevlisi personeliyle eğitim veren bir yükseköğrenim kurumudur. Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nin tıp fakültesi başta olmak üzere, mühendislik, işletme, sosyal bilimler alanında eğitim programları mevcuttur.

  Bünyesinde birçok fakülteyi barındıran Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde, yurtdışında eğitim almak isteyen
  öğrencilere yönelik ingilizce hazırlık, lisans ve master programlarıyla Avrupa standartlarında, kaliteli ve uygun fiyata eğitim fırsatları vardır.

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi, Macaristan’nın önde gelen araştırma üniversitelerinden birisidir. Avrupa, Asya ve Amerika’da birçok üniversite ile ortak çalışmalar sürdürülmektedir. Aynı zamanda Avrupa’nın en büyük öğrenci organizasyonları Peç’te bulunmaktadır. Üniversite bünyesinde staj olanakları da vardır.

  YÖK tarafından onay verdiği dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında yer alan Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde, YGS ve LYS sınavlarına girilmeden, doğrudan lise diploması ile başvuru yapılmaktadır.

  Macaristan Budapeşte’de aylık yurt masrafı ortalaması 100 Euro’dur. Üniversite, birçok açıdan ekonomik bir öğrenci şehri olduğundan aylık öğrenci maliyetleri aralığı ( gıda, ulaşım v.s. ) yaklaşık 150-200 Euro’dur.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da Peç ( Pecs ) Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Macaristan Budapeşte’de Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde Eğitim Hayatı Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/pec-pecs-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat