fbpx

 • Macaristan’ın AB Standartlarında, Uygun Fiyata En İyi Özel İngilizce İşletme Eğitimi Veren Üniversitesi IBS’te Eğitim Fırsatı!

  • 4 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte eğitim finans eğitimi hazırlık IBS International Business School işletme eğitimi macaristanda eğitim macaristanda işletme macaristanda işletme eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi pazarlama eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan’ın AB Standartlarında, Uygun Fiyata En İyi Özel İngilizce İşletme Eğitimi Veren Üniversitesi IBS’te Eğitim Fırsatı!

  1991 yılında Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de eğitim faaliyetlerine başlamış olan IBS International Business School, orta ve doğu Avrupa’nın önde gelen ilk özel işletme üniversitesidir. İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden biri olarak gösterilen Buckingham Üniversitesi ile birlikte eğitime yönelik çalışmalar gerçekleştirmektedir.

  IBS International Business School’un kendi yurt olanakları mevcuttur ve aylık ücreti ise ortalama 300 Euro’dur. Eğitim dili ingilizce olan diğer ülkeler ile kıyaslandığında Macaristan IBS International Business School’da üniversite eğitimi maliyeti oldukça hesaplı ve eğitim kalitesi ise oldukça yüksektir.

  IBS International Business School’a lise diploması ile başvuru yapmak yeterlidir. İngilizce bilmeyen öğrencilere yönelik hazırlık programları da bulunmaktadır. Lisans programlarının süresi 3 yıldır ve YÖK tarafından tanınmaktadır, denklik için ise LYS barajını geçmiş olmak yeterlidir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin IBS International Business School tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi bir Gelecek İçin Macaristan’da IBS International Business School Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Macaristan – IBS International Business School Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/ibs-international-business-school/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan – IBS International Business School Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat