• Polonya’da Avrupa Standardında Uygun Fiyata İşletme ve Ekonomi Eğitiminin Adresi “Lazarski Üniversitesi”

  • 3 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Lazarski Üniversitesi polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışında üniversite eğitimi

  Polonya’da Avrupa Standardında Uygun Fiyata İşletme ve Ekonomi Eğitiminin Adresi “Lazarski Üniversitesi”

  1993 yılından günümüze Varşova’da eğitim ve öğretim faaliyetlerini sürdüren Lazarski Üniversitesi, şehrin en kaliteli özel üniversitesi seçilmiştir. Uzmanlık alanları ise işletme ve ekonomidir. Eğitim kalitesiyle Polonya’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin ilk tercihi olan Lazarski Üniversitesi’nde, 30 farklı ülkeden yaklaşık 7000 öğrenci öğrenimini sürdürmektedir. Lazarski Üniversitesi’nin eğitim dili İngilizce’dir. Ayrıca üniversite Amerika ve Avrupa’daki birçok akademik kurum ile işbirliği içerisinde çalışmalar da yürütmektedir.

  Polonya’nın başkenti olan Varşova’da yer alan Lazarski Üniversitesi’nin kampüsü; şehir merkezine yakın, ulaşım problemi olmayan ve tüm öğrencilerin tüm sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasiteye sahiptir. Lazarski Üniversitesi’ne başvuru için sadece lise diploması yeterlidir. Üniversiteye YÖK tarafından denklik verilmiştir. Denklik için ise, tercih edeceğiniz bölüm ile ilgili LYS sınavında minimum puan almış olmanız yeterlidir. İngilizce bilmeyen öğrencilere yönelik olarak Lazarski Üniversitesi’nde hazırlık programları da mevcuttur.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya – Lazarski Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Polonya’da Lazarski Üniversitesi Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya – Lazarski Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite/lazarski-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Polonya – Lazarski Üniversitesi Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat