fbpx

 • Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi’nde Mimarlık ve Mühendislik Alanında Uygun Fiyata Eğitim…

  • 3 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi BUTE hazırlık macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi mimarlık mimarlık eğitimi mühendislik mühendislik eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında eğitim yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi’nde Mimarlık ve Mühendislik Alanında Avrupa Standartlarında Uygun Fiyata Eğitim…

  Macaristan’ın en köklü yükseköğretim kurumlarından biri olan Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi ( BUTE ) 1782 yılında kurulmuş olup; 8 fakülte, 1100 öğretim üyesi ve 24.000 öğrencisi ile eğitim faaliyetlerine devam etmektedir.

  Üniversite bünyesinde yer alan Makine Fakültesi, Biyomekanik işbirliği Araştırma Merkezi ile AUDI Hungaria Kooperatif Araştırma Merkezi  ile işbirliği içersindedir. Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi’nde elde edilen beceri ve alınan dereceler, kişiye iş piyasasında önemli bir değer yaratmaktadır. BUTE yurtdışında üniversite eğitimi için mükemmel bir fırsattır.

  Yaşam maliyeti olarak ise Macaristan Budapeşte, en ekonomik sayılacak bir Avrupa ülkesi şehri konumundadır. Ortalama aylık konaklama bedeli, seçeceğiniz konaklama türüne bağlı olarak 200 ile 350 Euro aralığında değişmekte olup aylık gıda ve ulaşım bedeli harcaması ise ortalaması 300 Euro civarındadır.

  YÖK tarafından onay verilen dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında yer alan Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi’ne YGS ve LYS sınavlarına girmeden, doğrudan bu lise diploması ile başvuru yapılmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Macaristan’da Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi Eğitim İçin Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/budapeste-teknoloji-ve-ekonomi-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat