• Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde Uygun Fiyata, Yüksek Kalitede İngilizce İşletme, Ekonomi Eğitimleri!

  • 3 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi işletme eğitimi macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi pazarlama eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında eğitim yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde Uygun Fiyata, Yüksek Kalitede İngilizce İşletme, Ekonomi Eğitimleri!

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de bulunmaktadır. Macaristan politik, kültürel, ticari, endüstri ve ihracat açısından dünyanın önemli merkezlerinden birisidir. Her yıl 20 milyon turistin ziyaret ettiği başkent Budapeşte ise dünyanın en güzel şehirlerinden biri konumundadır. Ayrıca çok sayıda müzesi, geniş meydanları, yemyeşil parkları onu ünlü bir şehir haline getirmiştir.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi; iletişim ve medya, işletme, ekonomi,
  pazarlama, turizm otelcilik ve tasarım dallarında eğitin veren Macaristan’ın önde gelen özel üniversitelerinden birisidir. Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nin donanımlı teknolojileri ile modern tesislere sahip, şehir merkezine kolaylıkla ulaşılabilecek ulaşım bağlantıları ile de geniş bir kampüsü mevcuttur. Yurtdışında üniversite eğitimi almak için birçok yabancı öğrencinin de başvurduğu üniversitede, ortalama 7000 öğrenci eğitimini sürdürmektedir.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde eğitim için herhangi bir giriş sınavı yoktur. Başvuru için sadece lise sadece diploması yeterli olmaktadır. YÖK tarafından üniversiteye denklik verilmiştir. Denklik için ise tercih edeceğiniz bölüm ile ilgili LYS sınavında minimum puan almış olmanız yeterlidir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi Bir Gelecek İçin Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/2017/02/16/budapeste-teknoloji-ve-ekonomi-universitesinde-mimarlik-ve-muhendislik-egitimleri-firsati/ adresini ziyaret edebilir,

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat