• Macaristan’ın İşletme Eğitimi’nde Akla Gelen İlk İsmi ‘IBS’ Üniversitesi!

  • 2 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte eğitim finans eğitimi hazırlık IBS International Business School işletme eğitimi macaristanda eğitim macaristanda işletme macaristanda işletme eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi pazarlama eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan’ın İşletme Eğitimi’nde Akla Gelen İlk İsmi ‘IBS’ Üniversitesi!

  1991’de Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de kurulan IBS International Business School, orta ve doğu Avrupa’nın ilk özel işletme üniversitesi konumundadır.. İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden biri olarak gösterilen Buckingham Üniversitesi ile birlikte ortak çalışmalar gerçekleştirmektedir.

  IBS International Business School’un kendi yurt olanakları mevcut olup aylık ücret ortalaması ise 300 Euro’dur. Eğitim dili ingilizce olan diğer ülkelerle kıyaslandığında Macaristan IBS International Business School’da üniversite eğitim kalitesi çok yüksek ve maliyet açısından da oldukça ucuzdur.

  Macaristanda üniversite seçiminde, IBS International Business School’a sadece lise diploması ile başvurulmaktadır. İngilizce bilmeyen öğrencilere yönelik hazırlık programları mevcuttur. Lisans programlarının süresi 3 yıldır ve üniversite YÖK tarafından tanınmaktadır. Denklik için ise LYS barajının aşılmış olması yeterlidir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin IBS International Business School tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  ” İyi bir Gelecek İçin Macaristan’da Üniversite Eğitimi Sizleri Bekliyor Olacaktır… “

  Macaristan – IBS International Business School Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/ibs-international-business-school/ adresinden ziyaret edebilir,

  Macaristan’da Üniversite Kayıtları İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden Edulife eğitim uzmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat