• Macaristan’ın Avrupa Standartları’nda İşletme, Ekonomi Eğitiminde Markalaşmış İsmi “Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi”

  • 2 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi BUTE hazırlık işletme ve ekonomi eğitimi macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında eğitim yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan’ın Avrupa Standartları’nda İşletme, Ekonomi Eğitiminde Markalaşmış İsmi “ Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ”

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de bulunmaktadır. Budapeş’te Macaristan’ın politik, kültürel, ticari, endüstri ve ihracat açısından dünyada en önemli merkezlerinden birisidir. Her yıl 20 milyon turistin ziyaret ettiği Budapeşte dünyanın en güzel şehirlerinden biri olarakta tanımlanmaktadır. Ayrıca çok sayıda müzesi, geniş meydanları, yemyeşil parkları onu ünlü bir şehir haline getirmiştir.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi; iletişim ve medya, işletme, ekonomi,

  pazarlama, turizm otelcilik ve tasarım bölümlerinde yükseköğrenim eğitimi veren Macaristan’ın önde gelen özel üniversitelerinden biri konumundadır. Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nin donanımlı teknolojileri ile modern tesislere sahip olan şehir merkezine kolaylıkla ulaşılabilecek ulaşım bağlantıları ile de geniş bir kampüsü mevcuttur. Yurtdışında üniversite eğitimi almak isteyen birçok yabancı öğrencinin başvurduğu üniversitede, ortalama 7000 öğrenci eğitimini sürdürmektedir.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’ne eğitim başvuruları için herhangi bir giriş sınavı yoktur. Başvuru için sadece lise diploması yeterli olmaktadır. YÖK tarafından üniversiteye denklik verilmiştir. Denklik için ise tercih edeceğiniz bölüm ile ilgili LYS sınavında minimum puan almış olmanız yeterlidir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  “ İyi Bir Gelecek İçin Macaristan Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Eğitim İçin Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/2017/02/16/budapeste-teknoloji-ve-ekonomi-universitesinde-mimarlik-ve-muhendislik-egitimleri-firsati/ adresini ziyaret edebilir,

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat