fbpx

 • Macaristan Dunaujvaros Üniversitesi’nde Avrupa Standartlarında Ekonomik Fiyatlarla Mühendislik Eğitimi…

  • 2 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Dunaujvaros Üniversitesi işletme eğitimi macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi mühendislik eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında eğitim yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan Dunaujvaros Üniversitesi’nde Avrupa Standartlarında Ekonomik Fiyatlarla Mühendislik Eğitimi…

  Dunaujvaros Üniversitesi, Macaristan’ın başkenti Budapeşte’den 70 km uzaklıkta olan Modern tesisleriyle öğrencilere yükseköğrenim hizmeti veren, bölgenin en yenilikçi üniversitesidir.

  Mühendislik, bilişim, sosyal bilimler ve ekonomi bölümlerinde fakülteleri bulunan Dunaujvaros Üniversitesi, yaklaşık olarak 5000’e yakın öğrenciye eğitim vermektedir.

  Dunaujvaros Üniversitesi, Avrupa birliği yüksek öğretim programları içinde uygulanan Erasmus programlarının en aktif üyesidir.

  Macaristan’da ekonomik üniversite eğitimin adresi olan Dunaujvaros Üniversitesi, aylık yaşam maliyeti açısından da oldukça hesaplıdır. Aylık yurt maliyetleri için ortalama 100 Euro, aylık gıda ve ulaşım giderleri için de 150 Euro öğrencilerin ihtiyacını rahatlıkla karşılamaktadır. Avrupa’daki birçok  üniversite ile kıyaslandığında eğitim kalitesi, uygun fiyatları ve donanımıyla Avrupa standartlarında bir üniversite olan Dunaujvaros üniversitesi, yurtdışı eğitim için seçilebilecek en uygun tercihlerin başında yer almaktadır.

  Dunaujvaros üniversitesi’ne başvuru lise diploması ile yapılmaktadır. YÖK denkliği için ise LYS sınavına girilip okumak istediğiniz bölümle ilgili minumum puanı almış olmak yeterlidir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Dunaujvaros üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  “ İyi Bir Gelecek İçin Macaristan’daki Dunaujvaros Üniversitesi Eğitim İçin Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Dunaujvaros Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/dunaujvaros-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Dunaujvaros Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat