• Avrupa’nın İlk 100’de Yer Alan Polonya Lazarski Üniversitesi’nde İşletme ve Ekonomi Eğitimi Fırsatı!

  • 2 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Lazarski Üniversitesi polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışında üniversite eğitimi

  Avrupa’nın İlk 100’de Yer Alan Polonya Lazarski Üniversitesi’nde İşletme ve Ekonomi Eğitimi Fırsatı!

  1993’de Polonya – Varşova’da kurulmuş olan Lazarski Üniversitesi, şehrin en kaliteli özel üniversitesidir. Uzmanlık alanları işletme ve ekonomidir. Eğitim kalitesi ile Polonya’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği eğitim kurumlarının en başında gelmektedir. Lazarski Üniversitesi’nde 30 farklı ülkeden yaklaşık 7000 öğrenci öğrenimini sürdürmektedir.

  Eğitim dili İngilizce olan Lazarski Üniversitesi, Amerika ve Avrupa’daki birçok akademik kurum ile

  işbirliğini sürdürmektedir. ( University of Kentucy, University of Wisconsin, Georgetown University, Coventry University… ) Dileyen öğrencilere çift diploma imkanı da tanınmaktadır.

  Lazarski Üniversitesi’nde öğrencilere yönelik konaklama için yurt veya kiralık ev seçenekleri vardır. Aylık gıda, ulaşım, sosyal giderler ve kira giderleri toplamı ortalaması 400 – 500 Euro’dur. Başkent Varşova, Avrupa’da öğrenciler için oldukça hesaplı ve ekonomik bir şehir konumundadır.

  Lazarski Üniversitesi’nde eğitim başvurusu için sadece lise diploması gereklidir. YÖK üniversiteye denklik vermiştir. Denklik için ise, tercih edilen bölüm ile ilgili LYS sınavından minimum puan almış olmak yeterlidir. Bu da birçok bölümde neredeyse barajı geçmiş olmak anlamına gelmektedir. Lazarski Üniversitesi’nde ingilizce bilmeyen öğrencilere yönelik hazırlık programları da mevcuttur. ( Ekim ve Şubat aylarında başlar. )

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya – Lazarski Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi bir geleceğe sahip olmak için Polonya Varşova Lazarski Üniversitesi’nde eğitim hayatı sizleri bekliyor olacaktır…”

  Polonya – Lazarski Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite/lazarski-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Polonya – Lazarski Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat