fbpx

 • Varşova Lazarski Üniversitesi’nde Avrupa Standartlarında, Uygun Fiyata İşletme ve Ekonomi Eğitimi…

  • 1 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Lazarski Üniversitesi polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi varşova yurtdışı eğitim yurtdışında üniversite eğitimi

  Varşova Lazarski Üniversitesi’nde Avrupa Standartlarında, Uygun Fiyata İşletme ve Ekonomi Eğitimi…

  1993 yılında Polonya Varşova’da kurulmuş olan Lazarski Üniversitesi, şehrin en kaliteli özel üniversitesidir. Uzmanlık alanları, işletme ve ekonomidir. Eğitim kalitesi ve fiyat uygunluğu ile Polonya’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği Üniversite’de, 30 farklı ülkeden yaklaşık 7000 öğrenci öğrenimini sürdürmektedir. Lazarski Üniversitesi’nin Eğitim dili İngilizce’dir.

  Öğrencilerin konaklamaları için yurt veya kiralık ev seçenekleri de bulunmaktadır. Aylık gıda, ulaşım, sosyal giderler, kira giderlerin toplam ortalaması 400 – 500 Euro aralığındadır.

  Lazarski Üniversitesi’ne başvuru için sadece lise diploması yeterlidir. Üniversite’ye YÖK tarafından denklik sağlanmıştır. Denklik için ise, tercih edeceğiniz bölüm ile ilgili LYS sınavında minimum puanı almış olmanız gerekir. Bu da birçok bölüm için barajı geçmiş olmanız anlamına gelmektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya – Lazarski Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  “ İyi Bir Gelecek İçin Polonya Varşova’da Lazarski Üniversitesi Eğitim İçin Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Polonya – Lazarski Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite/lazarski-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Polonya – Lazarski Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat