• Macaristan’ın En İyi İngilizce İşletme Üniversitesi IBS’te Avrupa Standartlarında Eğitim!

  • 1 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte finans eğitimi IBS International Business School işletme eğitimi macaristanda eğitim macaristanda işletme macaristanda işletme eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi pazarlama eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan’ın En İyi İngilizce İşletme Üniversitesi IBS’te Avrupa Standartlarında Eğitim!

  1991 yılında Macarista’nın başkenti Budapeşte’de kurulmuş olan IBS International Business School, orta ve doğu Avrupa’nın ilk özel işletme üniversitesi konumundadır. İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden biri olarak gösterilen Buckingham Üniversitesi ile birlikte eğitime yönelik ortak çalışmalar yapmaktadır.

  IBS International Business School’un kendi yurt olanakları bulunmaktadır. Aylık ücreti ise ortalama 300 Euro civarındadır. Eğitim dili ingilizce olan IBS International Business School, diğer ülkelerle kıyaslandığında Macaristan üniversite eğitimi maliyet açısından oldukça hesaplı ve eğitim kalitesi de oldukça yüksektir.

  IBS International Business School’a lise diploması ile başvuru yapmak yeterli olmaktadır. İngilizce bilmeyen öğrenciler için hazırlık programları vardır. Lisans programları 3 yıl sürmektedir ve YÖK tarafından tanınmaktadır, denklik için LYS barajını aşmış olmanız yeterlidir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin IBS International Business School tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  “ İyi Bir Gelecek İçin Macaristan IBS International Business School’da Eğitim Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Macaristan – IBS International Business School Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/ibs-international-business-school/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan – IBS International Business School Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat