fbpx

 • Macaristan’da Mühendislik ve Tıp Alanında Uygun Fiyata, Avrupa Standartlarında Eğitim İçin Tercih ” Peç ( Pecs ) Üniversitesi “

  • 1 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • diş hekimliği eğitim macaristanda eğitim macaristanda mühendislik eğitimi macaristanda tıp eğitimi macaristanda üniversite macaristanda yurtdışı eğitimi mühendislik mühendislik eğitimi Peç ( Pecs ) Üniversitesi tıp tıp eğitimi yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Macaristan’da Mühendislik ve Tıp Alanında Uygun Fiyata, Avrupa Standartlarında Eğitim İçin Tercih “Peç ( Pecs ) Üniversitesi”

  1367 yılından beri eğitim faaliyetlerine devam eden Macaristan – Peç ( Pecs ) Üniversitesi, 10 fakülte, 2000 öğretim ve araştırma görevlisi personeliyle eğitim ve lisans programlarında eğitim vermektedir. Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde tıp fakültesi başta olmak üzere, mühendislik, işletme, sosyal bilimler alanlarında yüksek öğretim seçenekleri mevcuttur.

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi ile yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere ingilizce hazırlık, lisans ve master programlarıyla eğitim verilmektedir.

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi, Macaristan’nın en önde gelen araştırma üniversitelerinden birisidir. Avrupa, Asya ve Amerika’da birçok üniversite ile ortak çalışmalar yürütülmektedir. Aynı zamanda Avrupa’nın en büyük öğrenci organizasyonları Peç’te yer almaktadır. Üniversite bünyesinde staj olanakları da vardır.

  YÖK’ün onay verdiği dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında yer alan Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde, YGS ve LYS sınavlarına girilmeden, doğrudan lise diploması ile başvuru yapılmaktadır.

  Macaristan Budapeşte’de aylık yurt masrafı ortalaması 100 Euro’dur. Üniversite birçok açıdan ekonomik bir öğrenci şehri konumunda olduğundan aylık öğrenci maliyeti ( gıda, ulaşım v.s. ) ise 150-200 Euro aralığındadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da Peç ( Pecs ) Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  “ İyi Bir Gelecek İçin Macaristan Peç ( Pecs ) Üniversitesi Eğitim İçin Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/pec-pecs-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat