fbpx

 • Macaristan Budapeşte’de İşletme ve Ekonomi Eğitimi İçin Doğru Seçim “Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi”

  • 1 Mart 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi BUTE finans eğitimi hazırlık işletme eğitimi işletme ve finans eğitimi macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi pazarlama eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında eğitim yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan Budapeşte’de İşletme ve Ekonomi Eğitimi İçin Doğru Seçim “Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi”

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de bulunmaktadır. Budapeşte, Macaristan’ın politik, kültürel, ticari, endüstri ve ihracat merkezidir. Yılda 20 milyon turistin ziyaret ettiği şehir dünyanın en güzel şehirlerinden biri olarak bilinmektedir. Macaristan – Budapeşte, çok sayıda müzesi, geniş meydanları, yemyeşil parkları ile de ünlü bir şehirdir.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi; iletişim ve medya, işletme, ekonomi, pazarlama, turizm otelcilik ve tasarım dalında faaliyet gösteren Macaristan’ın önde gelen özel üniversitelerinden biri konumundadır. Üniversite’nin donanımlı teknolojileri ile modern tesislere sahip, şehir merkezine kolaylıkla ulaşılabilecek ulaşım bağlantıları ile de geniş bir kampüsü bulunmaktadır. Yurtdışında üniversite eğitimi için birçok yabancı öğrencinin başvurduğu üniversitede, ortalama 7000 öğrenci eğitim görmektedir.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi için herhangi bir giriş sınavı yoktur. Başvuru için lise sadece diploması yeterlidir. YÖK tarafından üniversiteye denklik verilmiştir. Denklik için ise tercih edeceğiniz bölüm ile ilgili LYS sınavında minimum puan almış olmanız gerekmektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  “ İyi Bir Gelecek İçin Macaristan Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Eğitim İçin Sizleri Bekliyor Olacaktır…”

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/2017/02/16/budapeste-teknoloji-ve-ekonomi-universitesinde-mimarlik-ve-muhendislik-egitimleri-firsati/ adresini ziyaret edebilir,

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat