fbpx

 • Ukrayna’da AB Standartlarında Tıp ve Denizcilik Eğitimi’nin Adresi ‘Odessa Üniversiteleri’

  • 28 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • denizcilik denizcilik eğitimi diş hekimliği Odessa Üniversiteleri tıp ukrayna ukraynada eğitim ukraynada üniversite ukraynada üniversite eğitimi yurtdışında eğitim

  Ukrayna’da AB Standartlarında Tıp ve Denizcilik Eğitimi’nin Adresi ‘Odessa Üniversiteleri’

  Doğu Avrupa’nın önemli ve dünyaca ünlü tanınmış üniversiteleri Ukrayna’da yer almaktadır. Ukrayna’da üniversite denilince akla ilk gelen isim ise Odessa üniversiteleridir. Odessa üniversiteleri Avrupa Birliği üniversitesi olarak denk kabul edilip Yök tarafından da denklik verilmiştir. Ukraynada üniversite eğitimi için Odessa ideal bir seçim ve de tercihtir.

  Odessa üniversiteleri’nde başta tıp, diş hekimliği olmak üzere kaptanlık, gemi mühendisliği olmak üzere Mimarlık, İnşaat – Elektrik – Makine – Bilgisayar mühendisliği, Ekonomi, İşletme, Hukuk, Psikoloji gibi bir çok alanda eğitim verilmektedir. Ukrayna’da üniversite eğitimini Odessa’da alacak öğrenciler tıp, diş hekimliği, kaptanlık ve gemi mühendisliği alanındaki eğitimlerini rusça ve(ya) ingilizce dillerinde almaktadırlar.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilere ukrayna’da üniversite tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunar.

  Sınırlı Sayıda Kalan Ukrayna’da Üniversite Öğrenci Kontenjanı’ndan Yararlanmak İçin https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden sizde Edulife eğitim uzmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat