fbpx

 • Macaristan’da Uygun Fiyata, Kaliteli Eğitim Alarak Üniversite Okuma Fırsatı!

  • 28 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • macaristanda eğitim macaristanda eğitim almak macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda üniversite okumal macaristanda yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitimi

  Macaristan’da Uygun Fiyata, Kaliteli Eğitim Alarak Üniversite Okuma Fırsatı!

  Macaristan’ın Avrupa’ya dönük bir ülke olması ve eğitim sisteminin Avrupa Standartlarıyla eşdeğerliği, eğitim kalitesinin yüksekliği ve yaşam maliyetinin ucuz olması Macaristan’da üniversite eğitimini cazip hale getirmiştir. Türkiye’deki özel üniversite fiyatlarıyla kıyaslandığında özellikle Macaristan’da üniversite eğitimi ile öğrenciler kendi gelecekleri için bir fark yaratmış olacaklardır.

  Macaristan’daki üniversitelerde Nobel Ödüllü profesörler, dallarında uzman akademisyenlerle birlikte çalışmaktadır. Macaristan’da üniversite eğitimi ile öğrenciler dünyadaki önemli üniversiteleriyle öğrenci değişim programı çerçevesinde işbirliği içinde olunan ve uluslararası şirketlerle de ortak projeler vasıtasıyla biraraya gelen üniversitelerde eğitim alma fırsatına da kavuşacaklardır.

  Ayrıca Macaristan’da Üniversite Eğitimi İle;

  – 2004’de Avrupa Birliği’ne üye olan ülkede üniversite eğitimi alabilmek için sınav şartı bulunmamaktadır. Ayrıca AB’ye üye olduğu için de Macaristan’da herhangi bir üniversiteden alacağınız diplomaların YÖK denkliği hakkı da mevcuttur.

  – Macaristan üniversiteleri aynı zamanda Avrupa Birliği Üniversite diploması da sunmaktadır. Bu size herhangi bir Avrupa ülkesinde geçerli olan bir diploma imkanı sunulması anlamına gelir. Yani mezun kişinin hem Avrupa’da hem de Türkiye’de geçerli bir diploması olmuş olacaktır.

  – Macaristan’da çoğu bölümde İngilizce eğitim verildiğinden yabancı dilinizi sosyal çevre ile de anadil seviyesinde geliştirme fırsatına kavuşacaksınız.

  – Birçok Avrupa ülkesinden gelen öğrencilere üniversite kapılarını her zaman açık tutan Macaristan’da alacağınız eğitim sonrasında farklı kültürlerle birarada olup onlarla tanışma ve kaynaşma fırsatınız da olacaktır.

  – Özellikle tıbbi, mühendislik ve işletme bölümlerinde Macaristan üniversiteleri oldukça ekonomik ve kaliteli eğitim vermektedir. Bu bölümlerde okumak isteyen öğrenciler için kaçırılmaz bir fırsattır.

  – Macaristan’da okuyabilmek için almış olacağınız Schengen vizesi sayesinde tüm Avrupa Ülkelerine rahatlıkla giriş ve çıkış yapabilecek, Avrupa vatandaşı gibi yaşama fırsatınız olacaktır.

  – Özgeçmişinize ekleyeceğiniz Avrupa deneyimleriniz kariyerinizde bir fark yaratacaktır.

  Macaristan’da Üniversite Eğitimi Onbinlerce Öğrencinin İlk Tercihi!

  – Her yıl ortalama 10.000 yabancı öğrencinin eğitim aldığı Macaristan Avrupa’nın en çok tercih edilen 6. ülkesi konumunda yer almaktadır.

  – Macar üniversiteleri tarafından verilen diplomalar dünyada oldukça fazla itibara sahiptir.

  – Üniversite ve kolej eğitiminden oluşan ikili bir sistem uygulanan ülkede bazı kolejler üniversitelerle bağlantılı olup ” College Faculties ” olarak adlandırılmaktadırlar. Macaristan’da bir üniversite tarafından kolej düzeyinde eğitim programları düzenlenebilmekte; ayrıca kolej programları da lisans diploması da verebilmektedir.

  – Macaristan Avrupa Yükseköğretim kriterlerini oluşturmak amacı ile 1999’da Bologna Süreci’ne katılmıştır.

  Macaristan’da Üniversite Eğitimi İçin Edulife Eğitim Uzmanımızdan Tavsiye Üniversiteler

  IBS International Business School | Bilgi İçin TIKLAYINIZ >>>

  Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi | Bilgi İçin TIKLAYINIZ >>>

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ) | Bilgi İçin TIKLAYINIZ >>>

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi | Bilgi İçin TIKLAYINIZ >>>

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da üniversite eğitimi tercihlerinde, ücretsizyurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  “İyi bir Geleceğe Sahip Olmak İçin Macaristan’da üniversite eğitimi sizleri bekliyor olacaktır…”

  Macaristan’da Üniversitelerin Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2 adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan’da Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat