fbpx

 • Polonya Varşova Üniversitesi’nde Sosyal Bilimler Alanında Avrupa Standartları’nda Eğitim…

  • 27 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi psikoloji sosyal bilimler Varşova Üniversitesi yurtdışı eğitim yurtdışında üniversite eğitimi

  Polonya Varşova Üniversitesi’nde Sosyal Bilimler Alanında Avrupa Standartları’nda Eğitim…

  Polonya’nın en büyük üniversitelerinden birisi olan Varşova Üniversitesi, 1816 yılında yükseköğretim faaliyetlerine başlamıştır. 18 fakültesi, 60.000 öğrencisi bulunan üniversite, 6000’e yakın personeli ile hizmet vermektedir. Varşova Üniversitesi, psikoloji, sosyal bilimler, yönetim ve matematik, bilgisayar bilimi ve mekaniği alanlarında eğitim hizmeti sunmaktadır.

  Varşova Üniversitesi, Avrupa’nın en iyi üniversiteleri sıralamasında ilk 100’de, dünyada ise ilk 500’de yer almaktadır.

  Sosyal bilimler alanında ülkenin en iyi üniversitesi olan Varşova Üniversitesi, birçok tanınmış siyasetçiyi de bünyesinde yetiştirmiştir. ( Cumhurbaşkanı Bronislaw Komorowski, Başbakan Tedausz Mazowiecki ) Yine Üniversite’nin yetiştirdiği tanınmış fizikçi Jozef Rotblat’a, Nobel Barış Ödülü 1995’de verilmiştir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya – Varşova Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi bir geleceğe sahip olmak için Polonya Varşova Üniversitesi’nde eğitim hayatı sizleri bekliyor olacaktır…”

  Polonya – Varşova Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite/varsova-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Polonya – Varşova Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat