fbpx

 • Macaristan Budapeşte’nin En İyi Özel İngilizce İşletme Üniversitesi IBS’te Avrupa Standartları’nda Eğitim!

  • 27 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte eğitim finans eğitimi hazırlık IBS International Business School işletme eğitimi macaristanda eğitim macaristanda işletme macaristanda işletme eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi pazarlama eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Macaristan Budapeşte’nin En İyi Özel İngilizce İşletme Üniversitesi IBS’te Avrupa Standartları’nda Eğitim!

  1991’de Macarista’nın başkenti Budapeşte’de kurulmuş olan IBS International Business School, orta ve doğu Avrupa’nın ilk özel işletme üniversitesi konumundadır. İngiltere’nin en iyi üniversitelerinden biri olarak gösterilen Buckingham Üniversitesi ile birlikte ortak çalışmalarda sürdürülmektedir.

  IBS International Business School’un kendi yurt olanakları bulunmakta olup aylık ücreti ise ortalama 300 Euro civarındadır. Eğitim dili ingilizce olan diğer ülkelere kıyasla Macaristan IBS International Business School’da üniversite eğitim kalitesi çok yüksek ve maliyeti ise oldukça uygundur.

  IBS International Business School’a lise diploması ile başvuru yapmak yeterlidir. İngilizce bilmeyen öğrenciler için hazırlık programları mevcuttur. Lisans programlarının süresi 3 yıldır ve üniversite YÖK tarafından tanınmakta ve denklik için ise LYS barajını aşmış olmak gerekmektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin IBS International Business School tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi bir geleceğe sahip olmak için Macaristan Budapeşte IBS International Business School’da eğitim hayatı sizleri bekliyor olacaktır…”

  Macaristan – IBS International Business School Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/ibs-international-business-school/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan – IBS International Business School Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat