• Macaristan Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi’nde Avrupa Standartları’nda Mühendislik ve Mimarlık Eğitimi…

  • 27 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • budapeşte Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi BUTE macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Macaristan Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi’nde Avrupa Standartları’nda Mühendislik ve Mimarlık Eğitimi…

  Macaristan’ın en köklü yükseköğretim kurumlarının başında gelen Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi ( BUTE ) 1782’da kurulmuş olup ; 8 fakülte , 1100 öğretim üyesi ve 24.000 öğrencisi ile eğitim vermektedir. Uluslararası prestijli üniversiteler sıralamasında Avrupa’daki üniversiteler arasında en üst sıralarda yer alan Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi ( BUTE ) aynı zamanda İngilizce lisans ve master programları ile 50 farklı ülkeden yabancı öğrenciye eğitim olanağı da sunmaktadır.

  Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi ( BUTE ) bünyesinde Makine Fakültesi, Biyomekanik İşbirliği Araştırma Merkezi ve AUDI Hungaria Kooperatif Araştırma Merkezi ile işbirliği yapmaktadır.

  Yaşam ve eğitim maliyeti olarak; Budapeşte, çok ekonomik sayılacak bir Avrupa ülkesi şehridir. Ortalama aylık konaklama bedeli, seçeceğiniz konaklama türüne bağlı olarak 200 ile 350 Euro aralığında olup, aylık gıda ve ulaşım bedeli harcamaları ise ortalama 300 Euro civarındadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi ( BUTE ) tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi bir geleceğe sahip olmak için Macaristan Budapeşte IBS International Business School’da eğitim hayatı sizleri bekliyor olacaktır…”

  Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi ( BUTE ) Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/budapeste-teknoloji-ve-ekonomi-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi ( BUTE ) Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat