• Polonya’nın Avrupa’da İlk 100’de Yer Alan Lazarski Üniversitesi’nde Uygun Fiyata İşletme ve Ekonomi Eğitimi!

  • 26 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Lazarski Üniversitesi polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışında üniversite eğitimi

  Polonya’nın Avrupa’da İlk 100’de Yer Alan Lazarski Üniversitesi’nde Uygun Fiyata İşletme ve Ekonomi Eğitimi!

  1993 yılında Polonya – Varşova’da kurulmuş olan Lazarski Üniversitesi, şehrin en kaliteli özel üniversitesi olarak seçilmiştir. Ana uzmanlık alanı, işletme ve ekonomidir. Eğitim kalitesi ile Polonya’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği eğitim kurumlarının en başında yer almaktadır. Lazarski Üniversitesi’nde 30 farklı ülkeden yaklaşık 7000 öğrenci öğrenimine devam etmektedir.

  Eğitim dili İngilizce olan Lazarski Üniversitesi, Amerika ve Avrupa’daki birçok akademik kurum ile işbirliği içersindedir. ( University of Kentucy, University of Wisconsin, Georgetown University, Coventry University… ). Dileyen öğrencilere çift diploma imkanı da verilmektedir.

  Lazarski Üniversitesi, öğrencilerine konaklama için yurt veya kiralık ev seçeneği sunmaktadır. Aylık gıda, ulaşım, sosyal giderler ve kira giderleri toplamı ortalama 400 – 500 Euro’dır. Başkent Varşova, Avrupa’da öğrenciler için oldukça hesaplı ve ekonomik bir şehirdir.

  Lazarski Üniversitesi’ne başvuru için lise diploması yeterlidir. YÖK üniversiteye denklik sağlamıştır. Denklik için ise, tercih edilen bölüm ile ilgili LYS sınavından minimum puanın alınmış olması yeterlidir. Bu da birçok bölümde neredeyse barajı geçmiş olmanız demektir. Ayrıca İngilizce bilmeyen öğrencilere yönelik hazırlık programları da bulunmaktadır. ( Ekim ve Şubat aylarında başlamaktadır. )

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya – Lazarski Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi bir geleceğe sahip olmak için Polonya Varşova Lazarski Üniversitesi’nde eğitim hayatı sizleri bekliyor olacaktır…”

  Polonya – Lazarski Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite/lazarski-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Polonya – Lazarski Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat