fbpx

 • Macaristan’da Kaliteli Tıp ve Mühendislik Eğitimi İçin Doğru Seçim “Peç ( Pecs ) Üniversitesi”

  • 26 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • diş hekimliği macaristanda eğitim macaristanda mühendislik eğitimi macaristanda tıp eğitimi macaristanda üniversite macaristanda yurtdışı eğitimi mühendislik mühendislik eğitimi Peç ( Pecs ) Üniversitesi tıp tıp eğitimi yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Macaristan’da Kaliteli Tıp ve Mühendislik Eğitimi İçin Doğru Seçim “Peç ( Pecs ) Üniversitesi”

  1367 yılında eğitim faaliyetlerine başlamış olan Macaristan – Peç ( Pecs ) Üniversitesi, 10 fakülte, 2000 öğretim ve araştırma görevlisi personeliyle eğitim vermektedir. Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde tıp fakültesi başta olmak üzere, mühendislik, işletme, sosyal bilimler alanında eğitim programları da bulunmaktadır.

  Bünyesinde birçok fakülteyi barındıran Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere yönelik ingilizce hazırlık, lisans ve master programlarıyla Avrupa standartlarında kaliteli ve uygun fiyata eğitim verilmektedir.

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi, Macaristan’nın önde gelen araştırma üniversitelerinden birisi konumundadır. Avrupa, Asya ve Amerika’da birçok üniversite ile ortak çalışmalar yürütülmektedir. Aynı zamanda Avrupa’nın en büyük öğrenci organizasyonları Peç’te yer almaktadır. Üniversite bünyesinde staj olanakları da mevcuttur.

  YÖK’ün onay verdiği dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında yer alan Peç ( Pecs ) Üniversitesi’ne, YGS ve LYS sınavlarına girmeden, doğrudan lise diploması ile başvuru yapabilirsiniz.

  Macaristan Budapeşte’de aylık yurt masrafı ortalaması 100 Euro’dur. Üniversite, birçok açıdan ekonomik bir öğrenci şehri olduğundan aylık öğrenci maliyetleri de ( gıda, ulaşım v.s. ) yaklaşık 150-200 Euro civarındadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da Peç ( Pecs ) Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi bir geleceğe sahip olmak için Macaristan Budapeşte’de Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde eğitim hayatı sizleri bekliyor olacaktır…”

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/pec-pecs-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat