fbpx

 • Macaristan Budapeşte’de İletişim, Medya ve Tasarım Alanında Avrupa Standartlarında, Uygun Fiyata Üniversite Eğitimi…

  • 26 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ) eğitim ekonomi iletişim ve medya işletme macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda yurtdışı eğitimi MET pazarlama tasarım turizm ve otelcilik yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Macaristan Budapeşte’de İletişim, Medya ve Tasarım Alanında Avrupa Standartlarında, Uygun Fiyata Üniversite Eğitimi…

  Macaristan Budapeşte, her yıl 20 milyon turistin ziyaret ettiği dünyanın en güzel şehirlerinden birisi olarak ön plana çıkmaktadır. Çok sayıda müzesi, geniş meydanları ve yemyeşil parkları da onu ün yapmış bir şehir konumuna getirmiştir.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ); iletişim ve medya, işletme, ekonomi, pazarlama, turizm ve otelcilik ve tasarım dallarında eğitim veren Macaristan’da öne çıkmış özel

  Four young students lined up for a portrait.

  üniversitelerinden birisidir. Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nin ( MET ) donanımlı teknolojileri ile modern tesislere sahip, şehir merkezine kolaylıkla ulaşılabilecek ulaşım bağlantıları ile de geniş bir kampüsü mevcuttur. Öğrencilerin yetenekleri doğrultusunda onlara mesleki bilgi kazandırılmaktadır.

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde ( MET ) kayıt için herhangi bir giriş sınavı yoktur. Başvuru için sadece lise diploması yeterlidir. Üniversiteye YÖK tarafından denklik verilmektedir. Denklik için ise tercih edeceğiniz bölüm ile ilgili LYS sınavında minimum puanı almış olmanız yetmektedir. Bu da birçok bölüm için ise neredeyse barajı geçmiş olmak anlamına gelmektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ) tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

  ” İyi bir geleceğe sahip olmak için Macaristan Budapeşte’de Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ) sizleri bekliyor olacaktır…”

  Budapeşte Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ( MET ) Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/budapeste-metropolitan-uygulamali-bilimler-universitesi-met/ adresini ziyaret edebilir,

  Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat