fbpx

 • Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi’nde Avrupa Standartlarında Uygun Fiyata Mimarlık ve Mühendislik Eğitimleri…

  • 26 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi budapeştede eğitim BUTE macaristanda eğitim macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışı eğitimi yurtdışı üniversite eğitimi yurtdışında eğitim yurtdışında üniversite yurtdışında üniversite eğitimi

  Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi’nde Avrupa Standartlarında Uygun Fiyata Mimarlık ve Mühendislik Eğitimleri…

  Macaristan’ın en köklü yükseköğretim kurumlarından biri konumundaki Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi ( BUTE ) 1782 yılında kurulmuştur ve 8 fakülte, 1100 öğretim üyesi ve 24.000 öğrencisi ile eğitim faaliyetlerine devam etmektedir.

  Üniversite bünyesinde Makine Fakültesi, Biyomekanik işbirliği Araştırma Merkezi ile AUDI Hungaria

  Kooperatif Araştırma Merkeziyle işbirliği çalışmaları yürütülmektedir. Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi

  Üniversitesi’nde elde edilen beceri ve alınan dereceler, iş piyasası için önemli bir değer yaratmaktadır. BUTE yurtdışında üniversite eğitimi için mükemmel bir tercih ve fırsattır.

  Yaşam maliyeti olarak ise Macaristan Budapeşte, en ekonomik sayılacak bir Avrupa ülkesi şehridir. Ortalama aylık konaklama bedeli, seçeceğiniz konaklama türüne bağlı olarak 200 ile 350 Euro aralığında olup, aylık gıda ve ulaşım bedeli için ise ortalama 300 Euro civarlarındadır.

  YÖK’ün onay verdiği dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında yer alan Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi’ne YGS ve LYS sınavlarına girmeden, doğrudan bu lise diploması ile başvurulmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi bir geleceğe sahip olmak için Macaristan’da Obuda Üniversitesi sizleri bekliyor olacaktır…”

  Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/budapeste-teknoloji-ve-ekonomi-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Budapeşte Teknoloji ve Ekonomi Üniversitesi Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat