fbpx

 • Polonya Lazarski Üniversitesi’nde Avrupa (AB) Standartlarında Uygun Fiyata İşletme ve Ekonomi Eğitimi

  • 25 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Lazarski Üniversitesi polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışında üniversite eğitimi

  Polonya Lazarski Üniversitesi’nde Avrupa (AB) Standartlarında Uygun Fiyata İşletme ve Ekonomi Eğitimi

  Lazarski Üniversitesi, 1993’den beri Varşova’da eğitim ve öğretim faaliyetlerine devam etmektedir. Şehrin en kaliteli özel üniversitesi seçilen üniversitenin, uzmanlık alanları işletme ve ekonomidir. Eğitim kalitesiyle Polonya’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin ilk tercihi olan Lazarski Üniversitesi’nde, 30 farklı ülkeden yaklaşık 7000 öğrenci öğrenimin görmektedir. Lazarski Üniversitesi’nde eğitim dili İngilizce’dir. Ayrıca üniversite Amerika ve Avrupa’daki birçok akademik kurum ile işbirliği içerisinde çalışmalar sürdürmektedir.

  Polonya’nın başkenti Varşova’da bulunan Lazarski Üniversitesi kampüsü; şehir merkezine yakın ve ulaşım problemi olmayan, öğrencilerin tüm sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitesine de sahiptir. Lazarski Üniversitesi’ne başvuru için sadece lise diploması yeterli olmaktadır. Üniversiteye YÖK tarafından denklik sağlanmıştır. Denklik için ise, tercih edeceğiniz bölüm ile ilgili LYS sınavında minimum puan almış olmanız gerekmektedir. İngilizce bilmeyen öğrencilere yönelik olarak Lazarski Üniversitesi’nde hazırlık programları da vardır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya – Lazarski Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  ” İyi bir geleceğe sahip olmak için Polonya’da Lazarski Üniversitesi sizleri bekliyor olacaktır…”

  Polonya – Lazarski Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite/lazarski-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Polonya – Lazarski Üniversitesi Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat