• Macaristan’ın En Eski ve Köklü Üniversitesi Obuda’da Cazip Fiyatlarla Teknik Bölümlerde Eğitim

  • 25 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • eğitim Macaristan-Budapeşte macaristanda eğitim macaristanda mühendislik eğitimi macaristanda üniversite macaristanda üniversite eğitimi macaristanda yurtdışı eğitimi mühendislik mühendislik eğirimi mühendislik eğitimi Obuda Üniversitesi teknik eğitim yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Macaristan’ın En Eski ve Köklü Üniversitesi Obuda’da Cazip Fiyatlarla Teknik Bölümlerde Eğitim

  Eğitim kalitesinde çok yüksek seviyelerde olan Macaristan, başta Obuda Üniversitesi olmak üzere tüm Avrupa’dan öğrencilerin tercih ettiği ülkelerden birisidir. Eğitim kalitesi çok yüksek olan Macaristan’da günümüze kadar 13 bilim adamı, edebiyatçı ve sanatçı Nobel ödülü almıştır.

  Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de bulunan Obuda Üniversitesi, 2010 yılında Donat Banki Technical College, Kalman Kando Technical College ve Technical College of Light Industry’nin birleşmesiyle kurulmuştur. Bünyesinde bulundurduğu ve Budapeşte Teknik Üniversitesi’nin selefi
  olarak bilinen eski teknik kolejlerle birlikte geçmişi 300 yıl öncesine kadar dayanmaktadır.

  Obuda Üniversitesi’nde İngilizce olarak Elektrik, Bilişim IT, Endüstriyel Tasarım, Mekatronik mühendislik lisans bölümlerinin yanı sıra yüksek lisans eğitimleri de verilmektedir.

  Lisans bölümleri için son başvuru tarihi mayıs sonudur. Hazırlık okumak isteyen öğrencilere yönelik genel ingilizce hazırlık eğitimi ve mühendislik hazırlık eğitimi bulunmaktadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Obuda Üniversitesi’nde Eğitim tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  İyi bir geleceğe sahip olmak için Macaristan’da üniversite eğitimi sizleri bekliyor olacaktır…

  Macaristan-Budapeşte Obuda ÜniversiteDetaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/obuda-universitesi-budapeste/ adresini ziyaret edebilir,

  Macaristan-Budapeşte Obuda Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat