fbpx

 • Macaristan Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde Avrupa Standartlarında Mühendislik ve Tıp Bölümlerinde Uygun Fiyata Eğitim!

  • 24 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • diş hekimliği eğitim macaristanda eğitim macaristanda mühendislik eğitimi macaristanda tıp eğitimi macaristanda üniversite macaristanda yurtdışı eğitimi mühendislik mühendislik eğitimi Peç ( Pecs ) Üniversitesi tıp tıp eğitimi yurtdışı eğitim danışmanlığı yurtdışında eğitim

  Macaristan Peç ( Pecs ) Üniversitesi İle Avrupa Standartlarında Mühendislik ve Tıp Bölümlerinde Uygun Fiyata Eğitim!

  1367’den beri eğitim faaliyetlerini sürdüren Macaristan – Peç ( Pecs ) Üniversitesi, 10 fakülte, 2000 öğretim ve araştırma görevlisi personeliyle eğitim ve lisans programlarında eğitim vermektedir. Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde tıp fakültesi başta olmak üzere, mühendislik, işletme, sosyal bilimler bölümlerinde eğitim seçenekleri bulunmaktadır.

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi’nde yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere yönelik ingilizce
  hazırlık, lisans ve master programlarıyla eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir.

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi, Macaristan’nın önde gelen araştırma üniversitelerinden birisi konumundadır. Avrupa, Asya ve Amerika’da birçok üniversite ile ortak çalışmalar sürdürmektedir. Aynı zamanda Avrupa’nın en büyük öğrenci organizasyonları Peç’te bulunmaktadır. Üniversite bünyesinde staj olanakları da mevcuttur.

  YÖK tarafından onay verilen dünyanın en iyi 1000 üniversitesi arasında yer alan Peç ( Pecs ) Üniversitesi’ne, YGS ve LYS sınavlarına girmeden, doğrudan lise diploması ile başvuru yeterlidir.

  Macaristan Budapeşte’de aylık yurt masrafı ortalama 100 Euro’dur. Üniversite birçok açıdan ekonomik bir öğrenci şehri olduğundan aylık öğrenci maliyeti ( gıda, ulaşım v.s. ) ise 150-200 Euro civarlarındadır.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Macaristan’da Peç ( Pecs ) Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Peç ( Pecs ) Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/macaristanda-universite-2/pec-pecs-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat