• Polonya Varşova Lazarski Üniversitesi’nde İşletme ve Ekonomi Eğitimi Fırsatı!

  • 23 Şubat 2017
  • Posted By : admin
  • 0 Comment
  • Lazarski Üniversitesi polonyada eğitim polonyada üniversite polonyada üniversite eğitimi polonyada yurtdışı eğitimi yurtdışı eğitim yurtdışında üniversite eğitimi

  Polonya Varşova Lazarski Üniversitesi’nde İşletme ve Ekonomi Eğitimi Fırsatı!

  1993’de Polonya Varşova’da  eğitim faaliyetlerine başlamış olan Lazarski Üniversitesi, şehrin en kaliteli özel üniversitesi konumundadır. Uzmanlık alanı, işletme ve ekonomidir. Eğitim kalitesi ve fiyat uygunluğu ile Polonya’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği Üniversite’de, 30 farklı ülkeden yaklaşık 7000 öğrenci öğrenimine devam etmektedir. Üniversite’nin Eğitim dili İngilizce’dir.

  Öğrencilerin konaklamaları için yurt veya kiralık ev seçenekleri mevcuttur. Aylık gıda, ulaşım, sosyal giderler, kira giderlerin toplam ortalaması 400 – 500 Euro’dur.

  Lazarski Üniversitesi’ne başvuru için sadece lise diploması yeterli olmaktadır. Üniversite’ye YÖK tarafından denklik verilmektedir. Denklik için ise, tercih edeceğiniz bölüm ile ilgili LYS sınavında minimum puanı almış olmanız gerekmektedir. Bu da birçok bölüm için barajı geçmiş olmanız anlamına gelmektedir.

  Edulife Yurtdışı Eğitim; tüm öğrencilerin Polonya – Lazarski Üniversitesi tercihlerinde, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

  Polonya – Lazarski Üniversitesi Detaylı Bilgisi İçin: https://www.edulife.com.tr/polonyada-universite/lazarski-universitesi/ adresini ziyaret edebilir,

  Üniversite Kayıtları İçin: https://www.edulife.com.tr/iletisim/ linkinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp chat